KONTAKTY

ROTAX
Pekařská 4,
602 00 Brno
tel: +420 778 723 496, +420 608 666 568
obchod(a)rotaxcz.com
Otevřeno: Po - Pá 9:30 -17:30
Sobota na objednání. Napište na obchod@rotaxcz.com

NOVINKY

arr3Ve středu a pátek od 14 do 17 hod výdej objednaných prstenůSnubní prsteny, zásnubní prsteny možno vyzvednout ve výdejní době na prodejně Rotax, Pekařská 4,... arr3Prodejna od 28.12.2020 zavřenaObjednání přes internet je možné ihned, zboží dodáme. Případné informace o snubních prstenech,... arr3Ztratili jste snubní prsten?Nevadí, vyrobíme nový stejný. Napište nám, kdy jste prsteny zakoupili a co v nich bylo vyryto,... arr3Potřebujete poradit s výběrem prstenů?Jaký materál, jaká povrchová úprava, barva, tvar, cena? Jak se v tom vyznat? Co bude lepší? Rádi Vám...

Jak nakupovat
Jak nakupovat
Jak objednat nebo nezávazně poptat:
 
Snubní prsteny možno objednat v prodejně ROTAX Brno, Pekařská 4.
Snubní prsteny si můžete objednat nebo nezávazně poptat i zde na obchod@rotaxcz.com. Uveďte model, materiál, velikost prstenů a text vnitřní rytiny, pokud ji chcete. Obratem Vám zašleme nabídku nebo potvrzení objednávky, cenu a instrukce k platbě zálohy. Podle konkrétního modelu se pro Vás vyrobí snubní prsteny na zakázku ve Vašich velikostech. Dodání prstenů bude do 2 až 4 týdnů po zaplacení zálohy ve výši 50 %. Jakmile budou snubní prsteny vyrobeny, budete vyrozuměni. Doplatek zaplatíte při vyzvednutí v prodejně, nebo Vám prsteny můžeme zaslat s doplatkem na dobírku (poštovné vč. pojištění je 150,- Kč).
 

Kolekce Carmen- STŘÍBRO, OCEL, TITAN, WOLFRAM

Luxusní kolekce Carmen snubních prstenů z chirurgické oceli, titanu, nebo kombinace oceli s titanem, wolframem/keramikou nebo 14karátovým zlatem a snubních prstenů ze stříbra, které mají vnitřní zaoblení profilu prstenu. Vnitřní zaoblení je velmi příjemné při nošení snubního prstenu na prstě, nasazování a hlavně během sundávání. Výrobce CR Collection Ruesch Rakousko.

Ceny jsou konečné za pár snubních prstenů z chirurgické oceli, titanu, stříbra nebo kombinace oceli s titanem, kombinace oceli s wolframem/keramikou a kombinace oceli a zlata ryzosti 585/000 (14 karátů) za oba prsteny bez kamenů. Ceny jsou v Kč vč. DPH.

Cena za briliant nebo brilianty v dámském prstenu je uvedena zvlášť.

Rytiny: Vnitřní rytina je zdarma. Text a datum dle Vašeho přání si můžete vybrat ze 4 typů písma a 4 základních symbolů. Vzorník rytin najdete v záhlaví stránek. Za příplatek 1 500 Kč/ kus lze do prstenu kolekce Carmen vyrýt laserem Váš podpis či text přesně podle Vašeho vzoru nebo otisk prstu.

Dodací lhůta: 4 týdny i kratší.

Snubní prsteny dodáváme v dárkové krabičce.

Objednání: Rádi Vám předvedeme Vámi vybraný model v naší prodejně v Brně. Odborně Vám změříme prsty pro určení vhodné velikosti. Měření je dobré nepodcenit a provést ho cíleně pro vybraný model, neboť velikost závisí na šířce a průřezu prstenu.

Jak objednat:
Snubní prsteny možno objednat v prodejně ROTAX Brno.
Snubní prsteny si můžete objednat i zde na obchod@rotaxcz.com. Uveďte model, materiál, velikost prstenů a text vnitřní rytiny, pokud ji chcete. Obratem Vám zašleme potvrzení objednávky, cenu a instrukce k platbě zálohy. Podle konkrétního modelu se pro Vás vyrobí snubní prsteny na zakázku ve Vašich velikostech. Dodání prstenů bude do 2 až 4 týdnů po zaplacení zálohy ve výši 50 %. Jakmile budou snubní prsteny vyrobeny, budete vyrozuměni. Doplatek zaplatíte při vyzvednutí v prodejně, nebo Vám prsteny můžeme zaslat s doplatkem na dobírku (poštovné vč. pojištění je 150,- Kč).

Kolekce Carmen – ZLATO, PALADIUM, PLATINA

Luxusní kolekce rakouské výroby CR Collection Ruesch. Většina prstenů má vnitřní zaoblení profilu prstenu, které je velmi příjemné při nošení prstenu na prstě, nasazování a hlavně během sundávání.

Ceny jsou konečné za pár snubních prstenů ze zlata ryzosti 585/000 (14 karátů) nebo z paladia 500/000 nebo platiny 950/000 do součtu velikostí 116 za oba prsteny bez kamenů. Když bude součet dámské a pánské velikosti větší jak 116, cenu Vám na požádání sdělíme. Dotaz na cenu pro Vaše velikosti pište na obchod@rotaxcz.com. Prsteny v jednobarevném provedení si můžete vybrat buď ze žlutého, nebo bílého zlata. U vícebarevného provedení může být žluté zlato nahrazeno červeným a naopak. Ceny jsou v Kč vč. DPH. Dámský prsten je možno dodat s uvedeným množstvím briliantů.

Cena za briliant nebo brilianty v dámském prstenu je uvedena zvlášť.

Rytiny: Vnitřní rytina je zdarma. Text a datum dle Vašeho přání si můžete vybrat ze 4 typů písma a 4 základních symbolů. Vzorník rytin najdete v záhlaví stránek. Za příplatek 1500,- Kč/ kus lze do prstenu kolekce Carmen vyrýt laserem Váš podpis či text přesně podle Vašeho vzoru nebo otisk prstu.

Dodací lhůta: 4 týdny i kratší.

Prsteny dodáváme v dárkové krabičce.

Objednání: Rádi Vám předvedeme Vámi vybraný model v naší prodejně v Brně. Odborně Vám změříme prsty pro určení vhodné velikosti. Měření je dobré nepodcenit a provést ho cíleně pro vybraný model, neboť velikost závisí na šířce a průřezu prstenu.

Jak objednat:
Snubní prsteny možno objednat v prodejně ROTAX Brno. Snubní prsteny si můžete objednat i zde na obchod@rotaxcz.com. Uveďte model, barvu zlata, velikost prstenů, text vnitřní rytiny, pokud ji chcete. Obratem Vám zašleme potvrzení objednávky, cenu a instrukce k platbě zálohy. Podle konkrétního modelu se pro Vás vyrobí prsteny na zakázku ve Vašich velikostech. Dodání snubních prstenů bude do 2 až 4 týdnů po zaplacení zálohy ve výši 50 %. Jakmile budou prsteny vyrobeny, budete vyrozuměni. Doplatek zaplatíte při vyzvednutí v prodejně, nebo Vám prsteny můžeme zaslat s doplatkem na dobírku (poštovné vč. pojištění je 150,- Kč).